You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

SUNDUĞUMUZ MUHASEBE HİZMETLERİ

Site sakinlerinin , özel şifreleri ile giriş yapabilecekleri bir internet sayfası hazırlıyoruz. Site ilgili duyuruları, alınan kararları bu sitede yayınlıyoruz. Ayrıca, herkes, kendi kullanıcı adı ve şifresi site aidat ve diğer borçlarını, ayrıca girip görebiliyor, yönetime iletmek istediklerini buradan yazabiliyor.

Kafanızdaki her soru için bizi arayabilirsiniz. Memnuniyetle aydınlatmaya hazırız.
Erhan Bolat, Şirket Müdürü

Tüm uyarılara rağmen, aidat ve diğer borçlarını ödemeyenler hakkında, konusunda uzman avukatlarımız vasıtasıyla hukuki takip başlatırız.

Sadece tek bir süzme sayaç olan sitelerde ısınma ve sıcak su için gereken doğalgaz ve su faturalarını, ilgili dairelere paylaştırırız.”

Hizmet alınan resmi ya da özel firma veya kişilere, verdikleri hizmet karşılığı yapılacak ödemeleri, geçerli mali ve hukuki prosedüre uygun olarak yapar, bu yolla maliklerin ileride gelecek cezalara karşı korunmasını sağlarız.

Uzun yıllar boyunca kurumsal şirketlerle çalışmış personel sorumlumuz vasıtasıyla; bordrolu çalışanların tüm maaş bordrosu hesaplamalarını, kıdem, ihbar ve izin hesaplarını, SGK beyannamelerini her türlü özlük dosyalarını tutar ve gerektiğinde ilgililere sunarız.

Kat Mülkiyeti Kanunu’ na uygun şekilde, karar defteri, işletme defteri kayıtlarının noterden onaylı şekilde hazırlanmış sayfalara düzenli bir şekilde işlenmesini sağlarız.

MERAK ETTİKLERİNİZ İÇİN...